Kaygısız Grup - Kurumsal

 Anasayfa /Kurumsal Profil

Kaygısız Metal

1992 de Uluslararası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla METAL ve HURDA sektörüne KAYGISIZ TİCARET hizmet vermektedir. Kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.
1998 Yılı itibarı ile KAYGISIZ METAL TİC. LTD. ŞTİ. Olarak hedeflerimiz " Kalitenin sürekliliğini sağlamak" Müşteri işlerine değer vermektir. 
Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen KAYGISIZ METAL TİC. LTD. ŞTİ.yaptığı tüm işlerde garanti güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

 

 

Kaygısız Geridönüşüm

Geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atıl kalmış ürünlerini yeniden değerlendirme sürecine dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür. Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomosine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak. Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

 

 

Kaygısız Lojistik

2009 yılında kurulmuş olan KAYGISIZ LOJİSTİK;

Müşteri talepleri doğrultusunda esnek yapısı ile lojistik ve tedarik zincirinin her zaman önemli bir parçası olmuştur her yıl daha da büyümeyi hedefleyen firmamız, ülkemizin en gözde şirketlerinin lojistik anlamında tedarikçisi olup, müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir. Verdiği tüm hizmetlerde "yüksek kalite" anlayışından ödün vermeyen KAYGISIZ LOJİSTİK Tehlikeli atık, akü ve atık yağ taşınması için gereken lisansları alarak, atık nakliyesi sektöründe de boy göstermiştir. Kanunlar doğrultusunca, Atıklar yeterli miktara ulaştığında Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği doğrultusunda lisanslı araçlarla izinli geri kazanım veya bertaraf tesislerine gönderilirler. Tehlikeli atıklar çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde taşınmalıdır. Taşıma işlemi ancak bu konu için lisans almış firmalar ve tehlikeli atık taşıma için tasarlanan araçlar ile yapılabilir. KAYGISIZ LOJİSTİK ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK İTH. İHR. LTD. ŞTİ. olarak tehlikeli atık taşıma konusunda özel eğitim almış sürücülerimiz ve lisanslı araçlarımız ile Tehlikeli Atık Taşıma Hizmeti vermekteyiz.

Taşıma Hizmeti için mevcut lisanslarımız;

• Atık Yağ Taşıyan Araçlar için Lisans Belgesi

• Tehlikeli Atık Taşıyan Araçlar İçin Lisans Belgesi

• Akümülatör Taşıyan Araçlar İçin Lisans Belgesi